Wróć na początek strony Alt+0
Menu góra
Strona startowa Organizacja przedszkola Struktura organizacyjna
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Struktura organizacyjna, bieżące, menu 45 - BIP - Publiczne Przedszkole w Kunowie”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Struktura organizacyjna

1.Podstawową jednostką organizacyjną przedszkola jest oddział złożony z dzieci zgrupowanych wg zbliżonego wieku, z uwzględnieniem ich potrzeb, zainteresowań, uzdolnień, stopnia i rodzaju niepełnosprawności.Jest placówką do której uczęszczają dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

2.Liczba dzieci w oddziale nie może przekraczać 25.

3.Szczegółową organizację wychowania i opieki w danym roku szkolnym określa arkusz organizacji przedszkola opracowany przez dyrektora.

4.Liczba miejsc organizacyjnych w przedszkolu wynosi 125. Łącznie jest 6 oddziałów:

•grupa I (3-latki) - "Wiewióreczki”

•grupa II (4-latki) - "Biedroneczki”

•grupa III (5 latki) - "Pszczółki”

•grupa IV (5 latki) - "Muchomorki”

•grupa V (6 latki) - "Motylki”

•grupa VI (6 latki) - "Skrzaty”

5.Dzieci mają możliwość codziennego korzystania z ogrodu przedszkolnego z odpowiednio dobranymi urządzeniami dostosowanymi do wieku dzieci. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych organizowany jest jak najdłuższy pobyt dzieci w ogrodzie.

6. Organizację pracy przedszkola określa ramowy rozkład dnia ustalony przez dyrektora przedszkola na wniosek rady pedagogicznej z uwzględnieniem zasad ochrony zdrowia higieny, dostosowany do założeń programowych oraz oczekiwań rodziców.

Ramowy rozkład dnia w Publicznym Przedszkolu w Kunowie do pobrania (*.pdf)

Metryka

sporządzono